Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosiaa91 napisał:
wmawiam sobie ciąże czy istnieje szansa na zapłodnienie?

raczje nie istnieje bo jak skoro nie było wytrysku?
od samego pekniecia gumki nie zajdzie sie w ciaze Smile
spokojnie Smile
wszystko bedzie dobrze! Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaa91



Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to sobie tłumaczę Very Happy ale wyobraźnia potrafi być wybujała Very Happy no ale uspokoiłąm się znacznie Smile dzięki wind_of_hope Smile:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosiaa91 napisał:
ale wyobraźnia potrafi być wybujała

potrafi potrafi, tym bardziej jak ktos nie jest narazie gotowy na dziecko Smile
potem bedziesz błagała aby @ nie przyszła Wink
ale poki co ciesz sie czerwonym oceanem Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope muszę przyznać że jestem strasznie nadwrażliwa jeśli chodzi o kwestie zajścia w ciążę, od jakiegoś czasu stosuję antykoncepcję hormonalną, jako że nie mam zaufania do prezerwatyw. Czy są jakieś szczególne okoliczności, kiedy tabletki mimo sumiennego stosowania mogą zawieść? Stresuje mnie to, bo jest to chyba jedyna sytuacja, kiedy nie można przyjąć tabletki awaryjnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poompom a wiesz ze nei wiem...
nie stosowałam nigdy tabletek, opierałam sie na kalendarzyku.
ale z tego co mi wiadomo to jesli przyjmujesz tabsy regularnie, nie pomijasz dawek to raczej szans na ciaze nie ma.. ponoc % osłabiaja działanie tabletek ale tez nie dam reki uciac.
tak czy siak mam wiele kolezanek ktore zabezp sie własnie tabletkami i w ciaze nie zaszły Smile
mozesz byc spokojna.
a dlugo juz przyjmujesz te tabsy??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie z rok niedługo... zaczęłam zaraz po akcji z pękniętą prezerwatywą, kiedy musiałam zażyć tabletke awaryjną ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a rok to szmat czasu Smile
napewno jestes chroniona! Smile
wkoncu maja za zadanie nie dopuscic do owulki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katia89



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wa-wa
PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 4:20 pm    Temat postu: ryzyko ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawialam seks z mezem dwukrotnie. Pierwsza prezerwatywa byla nienaruszona, za to druga pekla co od razu poczulismy i maz wyjal penisa z pochwy prawie natychmiast. Nie doszlo do wytrysku, ale jednak boje sie ze niektore plemniki mogly pozostac na czlonku, poniewaz po pierwszym wytrysku nie byl wytarty. Z tym ze mialam dni nieplodne. Do okresu brakowalo mi 6 dni a cykle mam regularne co 28 dni. Czy moze byc jakies ryzyko? Piersi mnie bola ale mam tak zwykle przed okresem, sluz mam taki jaki jest w dni nieplodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katia89 jeśli cykle masz regularne to nie ma obaw, w dni niepłodne nie da się zajść w ciążę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysiek6131



Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 10:29 pm    Temat postu: Dziura w prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Kochałem się dziś z dziewczyną i w czasie stosunku prezerwatywa zsunęła mi się trochę z penisa ale naciągnąłem ją spowrotem do końca. Po skończonym stosunku z ciekawości wlałem do prezerwatywy wodę i tu moje zdziwienie- mała dziurka z boku, mniej więcej w połowie penisa. Nie doszedłem, chyba preejakulat się wydostał. Dziewczynie okres skończył się 2 dni temu. Czy mam się obawiać ciązy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 8 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group