Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj tam oj tam Smile
jakby byla minimalna szansa na ciaze to bym napisała a tak: no stres Wink
pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuba_kk



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak w temacie... kochaliśmy się z dziewczyną, i pękła prezerwatywa, nie doszło do wytrysku, ale zauważyłem pękniętą prezerwatywę dopiero podczas zmiany pozycji... Moja dziewczyna ostatnio okres miała 1.5 miesiąca temu więc jej się spóźnia, jeżeli to coś zmienia masturbowałem się tego samego dnia o ok. 8 rano (do stosunku doszło ok. 16 godz.)
jak duże jest prawdo podobieństwo że zajdzie w ciąże ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kuba jesli wytrysku nie było to zajscie w ciaze = 0.
moze zrobic test.
a no i powinna isc do gin zeby wyregulowac cykl.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babeczka



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czytałem wiele wypowiedzi na podobny przypadek do mojego lecz dalej mam wątpliwości dlatego chciałbym opisać swój:

Kochałem się wczoraj z dziewczyną, podczas zmiany pozycji pękła prezerwatywa co zauważyłem dopiero po jakiś 20sekundach po dalszym współżyciu. Oczywiście od razu przerwałem stosunek w czasie którego nie doszło do wytrysku. Dodam jeszcze że używaliśmy z dziewczyną żelu intymnego w celu jej nawilżenia bo często staje się sucha podczas stosunku - może to ma też jakiś wpływ, dlatego wole wszystko opisać.

Możemy spać spokojnie czy są szanse na to że będą problemy...?

Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nJak to mówia...z pustego i Salomo nie naleje...takze mozecie spac spokojnie:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fated2pretend



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Dziś kochalam sie ze swoim chłopakiem, to mój 6 i ostatni dzien miesiaczki, cykle mam regularne po 28 dni. Niestety pękła nam prezerwatywa, nie wiem co teraz zrobic. Czy ryzyko ciąży jest duże? Mam isc od razu po tabletkę, czy czekać i zrobic test? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test i tak mozesz wykonac dopiero po 16dniach od stosunku a escapelle mozesz przyjac w ciagu 72h, nie pozniej!
jesli owulacja wypadłaby ok 14-16dni to wg mnie w ciazy nie bedziesz,a jesli wczesniej - to tak.
a jaki miałas sluz? typowo płodny? ciagnacy sie?
moze warto przyjac tabletke,zeby miec spokoj?
tak jak mowie: nie wiadomo kiedy bedzie owulacja..czy w 10dc czy w 14 czy pozniej...

Dodano po 45 sekundach:

chociaz powiem z własnego doswiadczenia ze rowniez miałam cykle 28dniowe i kochalismy sie do konca nawet w 9dniu cyklu i w ciaze nie zaszłam.
ale to tylko moj przykład Wink zeby nie było Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fated2pretend



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj to było jeszcze krwawienie, dzisiaj jest sluz dość gesty, nieciagnacy sie. Tabletkę prawdopodobnie dzisiaj otrzymam, a test i tak wykonam. Nie zmienia to faktu, ze sie niepokoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja stawiam na brak ciazy ale expertem nie jestem.
test wykonaj najwczesniej w dniu okresu Smile pamietaj o tym Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaa91



Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pewnie wątpliwości i proszę o radę. Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 10dc kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą, która jak się okazało podczas zmiany pozycji pękła... zorientowaliśmy się chwilę po tym jak pękła. Nie doszło do wytrysku, dopiero później po kilku minutach chłopak dokończył na zewntątrz. Czy są szanse na ciąże? Miesiączki przed braniem tabletek anty były bardzo nieregularne. jedynie z obserwacji śluzu wydaje mi się, że były to moje dni niepłodne. ( śluzu niewiele, nierozciągliwy i białawy). dziś jest 21dc. bolą mnie piersi i czasami zakłuje jajnik... ale śluz nadal taki jak w 10dc. wmawiam sobie ciąże czy istnieje szansa na zapłodnienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group