Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Steve wg mnie kazda dziurka jest niebezpieczna,nawet ta mikro.
przeciez plemnik nie ma 5cm tylko jest mikroskopijny,wiec spokojnie sie przez nia przecisnie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jeśli dziurka była przy uszczelce. Sperma by z góry chyba tak nie spłynęła? Uprawialiśmy seks na jeźdźca i po wszystkim praktycznie od razu wyszedłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Steve ciezko mi powiedziec.
dla mnie uszkodzenie to uszkodzenie.
nasienie "pływa" po całej gumce wiec nie wiem czy sie nie wydostało czy nie.
pozostaje Wam czekac na @.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie wg mnie nie pływa bo z tego co widziałem to jest na samej górze zagnieżdżone i dopiero spływa po stosunku więc musi spłynąć żeby się dołem wydostać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok w takim razie nie dyskutuje.
Ty wiesz lepiej.
skoro tak to czym sie martwisz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

źle to zabrzmiało, nie chciałem podważać Twojej wiedzy. Ale patrząc racjonalnie to sperma nie powinna spłynąc na dół i się cokolwiek wydostać nawet mała część bo prezerwatywa przylega do penisa i ta sperma ma trudność żeby spłynąć na dół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Steve ja sie nie obrazam, wkoncu jestes facetem i wiesz co i jak Razz

wiem ze na logike biorac nic nie powinno sie stac ale mikrouszkodzenie to zawsze jakies "wyjscie" dla plemnikow.
byc moze masz racje!
mam nadzieje ze masz Smile
okaze sie przy okresie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet jak jednemu czy nawet kilkudziesięciu plemnikom uda się "przedostać" przez to mikrouszkodzenie to i tak nic z tego, sam plemnik nic nie zdziała musi być płyn nasienny i wszystko to co wchodzi w skład spermy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrzej545



Dołączył: 27 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem jak wszyscy tutaj.
Kochalem sie z dziewczyna godzine temu i podczas stosunku peknela prezerwatywa przy wkladaniu, po zmianie pozycji . Poczulem odrazu to i automatycznie wyciagnalem "przyjaciela". Nie bylo wytrysku Very Happy. Dziewczyna ma dni plodne , czy jest sie czym martwic czy musimy isc juz teraz do lekarza po tabletki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma potrzeby.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group