Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleex91



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

28,29 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleex91 w takim razie dni płodne zaczynają się już od ok 8 dnia cyklu, więc "wypadek" miał miejsce na początku tych dni, teoretycznie nie powinno się nic stać, aczkolwiek tutaj jest pewne ryzyko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleex91



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomo ryzyko jest. Ale nie wiem czy kupować te tabletki 72h bo wiadomo zdrowiu to one dziewczynie na pewno służyć nie będą. A ryzyko jest małe. Dziękuję Ci bardzo WIKI16 że poświeciłeś się mojemu tematowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleex91 jeśli chodzi o zakup tabletki hm...... ja bym nie brała, ale to już musicie sami zadecydować.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak przesunie sie owulka?
wtedy bedzie Ciebie obarczał wina.
lepiej zapobiec chyba ze dziecko nie jest przeszkoda Smile
z reszta juz chyba coraz mniej czasu zostało wiec pewnie nie ma sensu.
znam przypadek ze laska przyjeła esc w 16h i juz nie pomogło.
urodzila synka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dziewczyna nie miała/nie ma krótszych cykli niż 28, nie bylo pelnego wytrysku w pochwie, w mojej ocenie powinno być ok. Biorac pod uwage te dwa elementy, ja bym nie brala tabletki. Natomiast ocenic sytuacje i podjac decyzje musza sami, tak jak napisałam, ryzyko jakieś tam jest, ze względu na nieprzewidywalność cyklu i te ew. plemniki z poprzedniego wytrysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillidka



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie moge znalez ta opinie WHO? Chetnie poczytam na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dr google zaprasza serdecznie, a póki co wklejam cytat z pewnego artykułu o ant. awaryjnej:


Uwaga! Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) środki antykoncepcyjne stosowane po stosunku nie są środkami wczesnoporonnymi, ponieważ nie powodują poronienia już zagnieżdżonego zarodka. Z medycznego punktu widzenia o ciąży mówi się dopiero po implantacji, czyli zagnieżdżeniu się zapłodnionej komórki jajowej w endometrium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillidka



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ciekawe kto sie teraz znajdzie madrzejszy od WHO i dalej bedzie probowal wciskac bajki, ze to tabletki wczesnoporonne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W prezerwatywie było mikrouszkodzenie. Niedaleko "uszczelki", a nie przy czubku. Była mała dziurka ale jak nalałem wody do prezerwatywy, żeby sprawdzić czy coś przecieka to wylewało się cieniutkim strumieniem dopiero jak ścisnąłem prezerwatywę i w środku już nie było miejsca. Sperma by chyba nie mogła się wydostać ponieważ jest bardziej gęsta?
Jest jakieś ryzyko ciąży? Dziurka była o malutkiej średnicy. Około takiej jak np igła. I tak jak mówię dopiero pod wpływem ciśnienia coś wypływało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 11 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group