Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pęknięta kość kulszowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karcia06



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:14 pm    Temat postu: pęknięta kość kulszowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.03 mialam wypadek i mam peknieta kosc kulszowa, przez tydzien lezenia w szpitalu dostawalam zastrzyki przeciw zakrzepowe Clexane 40, po tygodniu wyszlam ze szpitala, lekarz zalecil mi branie 30 zastrzykow, narazie wzielam 10 + do tego 2 tyg. chodzenia o kulach, chodze juz normalnie po domu ale sie nie przemeczam,od poniedzialku moge zaczac juz calkiem normalnie chodzic ... Mam pytanie czy mam brac te zastrzyki do konca skoro juz nie leze, mam sie dobrze i nie mialam zadnej operacji na miednice?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karcia06
Nie ma znaczenia czy chodzisz i czy dobrze się czujesz.Są to zastrzyki p.zakrzepowe i należy bezwzględnie jest stosować do końca(tak jak zostały zalecone przez lekarza)Proszę w żadnym przypadku nie przerywać.W takich przypadkach jest konieczność stosowania zastrzyków p.zakrzepowych.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group