Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pekniecie rogu lakotki bocznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izusia0905



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krapkowice
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 7:01 pm    Temat postu: pekniecie rogu lakotki bocznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Wink mam 15 lat .
2 lata temu doznalam urazu kolana przy grze w pilke reczna . chirurg wsadzil mi kolano w gips przechodzilam pole magnetyczne i lekarz stwierdzil ze wszystko jest okej . jednak sie mylil 4 miesiace temu kontuzja nawrocila , niestety znow zostalam uziemiona na 3 tygodnie do gipsu , po sciagnieciu lekarz mi powiedzial ze wiezadla byly naderwane , i myslal ze wszystko jest w porzadku jednak ja po tygodniu zglosilam sie do ortopedy on stwierdzil ze moge miec cos z lakotka i skierowal mnie na rezonans magnetyczny . tydzien temu na nim bylam , dostalam wyniki gdzie napisali : w badaniu uwidocznniono w obrebie rogu przedniego lakotki bocznej pojedyncze pasmo podwyzszonego sygnalu przebiegajace poziomo ktore odpowiada peknieciu. oraz cechy relaksacji wiezadla krzyzowego tylnego . teraz czekam na wizyte z wynikami u ortopedy .
co o tym wszystkim myslicie ?

z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 7:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

izusia0905
Należy liczyć się,że będzie konieczność wykonania artroskopii.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group