Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pekajacy napletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebus



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: czestochowa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:45 pm    Temat postu: pekajacy napletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z moim przyjacielem po stosunku z zona peka mi skorka na napletku. robia mi sie rany i blizny i nie wiem co mam z ty zrobic?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znalazlam to w internecie ....Przyczyną może być przewlekły stan zapalny, grzybica, cukrzyca (tak, to często jeden z jej pierwszych objawów), zbyt ciasny napletek lub po prostu bardzo „ostry seks”. Warto isc na wizytę do lekarza, to wcale nie musi być seksuolog. Odpowiednim specjalistą będzie urolog, ewent. dermatolog. Lekarz po znalezieniu przyczyny problemu zdecyduje o metodzie leczenia. W niektórych przypadkach może zaproponować obrzezanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aleksandra_2006 napisał:
W niektórych przypadkach może zaproponować obrzezanie.

Czy facet odczuwa po zabiegu jakies dolegliwosci??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-facet odczuwa duzo mniejsza przyjemnosc
-przez to dluzej moze wiec kobieta jest zadowolona
-utrudnia to masturbacje(nie wnikam ^_^)
-traci sie na dlugosci czlonka(tu jak wiadomo faceci maja bzika)
-latwiej utrzymac higiene
-pomaga uchronic sie przed pewnymi chorobami(z tym, ze sa tez tacy co ten punkt neguja)
-wyglada brzydko(a panie zazwyczaj mowia, ze ladniej...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba dbac o swojego wacka ... ja bym radzila przy pekaniu badz jakich kolwiek naroslach udac sie do dermatologa badz innego kontaktowego lekarza ... wylozyc na stol swoj instrument i zapytac sie co to ...
Przepisze tobie jakies tabletki i masc ( nie mowmy odrazu o obrzezaniu), kobita powinna sie skontaktowac z gieniem ... troche abstynencji seksualnej nie zaszkodzi Wink ... a grzybki latwo zlapac, mam kolezanke, ktora za kazdym razem gdy sobie poplywala na basenie jakiegos lapala ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group