Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

peeting->strach przed ciążą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kristin



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 11:14 pm    Temat postu: peeting->strach przed ciążą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak już wcześniej pisałam.... Uprawiałam peeting z chłopakiem... Boje się,że w jakiś sposób plemniki mogły się we mnie dostać ( chodz rozmawiałam z facetem mowil ze był czysty ( ale mogl o tym wtedy nie myslec)) spóźniał mi się okres więc poszlam do ginekologa powiedział ze wszystko jest w pożądku... kilka godzin pożmniej dostałąm okres... ale nadal mam obawy ze moge byc w ciązy poinieważ czytałam kiedyś, że jest taka opcja iż dziewczyna ma okres i je3st w ciąży... cały czas teraz jestem zestresowana.... mysle o tym i nie wiem co mam robic Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przestań sie zamartwiać. Na pewno wszystko jest w porządku, jeśli dostałaś okres. Zresztą prawdopodobieństwo zajścia w ciąże po pettingu jest nikłe. A przypadki, że będąc w ciąży ma się okres są naprawde rzadkością. Krwawienie jest wtedy krótsze i mniej obfite, ale zawsze trzeba zgłosić sie wtedy do lekarza.
Powrót do góry
Kristin



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 11:31 am    Temat postu: .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... okres miałam mniej obfity ( nie było to plamienie- chodz na początku przez pare dni tak miałam, potem "przyszedł" normalny okres) ale trwał dłużej nież zazwyczaj....
Żadnych objawów ciąży nie miałam... teraz minął prawie miesiac od tamtego zdażenia i dopiero teraz czuje ból macicy i piersi... byc moize jest to objaw nadchodzacej miesiaczki ale jestem tak spanikowana ze nie wiem co o tym myslec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktos
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie amsz co sie martwic zeby zajsc w ciaze trzeba bezposredniego kontaktu plemniki w zaden inny sposob nawet jesli sie dostaja to gina szybko...:>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group