Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pęcherzyk z krwią na wzgórku łonowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emigrate



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legnica
PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 3:57 am    Temat postu: pęcherzyk z krwią na wzgórku łonowym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio przydarzył mi się dziwny przypadek - z dnia na dzień wyskoczył mi dziwny pęcherzyk na wzgórku łonowym, który lekko przyciśnięty zaczął sączyć krew. Pęcherzyk ma z 5 mm średnicy i wygląda jak kluska śląska - napuchnięty z małą dziurką w środku. Być może znaczenie może mieć, że mam dużą nadwagę, golę włosy łonowe maszynką, raz w życiu woskiem, oraz, że podczas przechodzenia dość późnej, bo w wieku 16 lat ospy miałam tam kilka bąbli. Pęcherzyk w ogóle nie boli, nic się z nim nie dzieje złego, oprócz tej krwi, po prostu ciekawi mnie, co to może być Smile Dziękuję z góry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group