Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęcherze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 5:21 pm    Temat postu: Pęcherze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem otóż przy wyjściu kiszki stolcowej jest wokoło zaczerwienione pęcherze. Co to może byc ?

Mam pytanie, otóż mam ból w okolicach miedzy jądrami a odbytem cały punkt, nie wiem czy to nei ejst zapalenie cewki moczowej, ale fgdy robie siusiu mnie nie piecze. Co to moze byc ?

Jeśli chcesz coś dodać użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego Twojego posta. Przeczytaj regulamin forum!!!Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za notoryczne łamanie regulaminu Forum! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hemoroidy.
boli? swędzi? piecze?
utrudnia siedzenie lub wypróżnianie się?



baletudos napisał:
nie wiem czy to nei ejst zapalenie cewki moczowej,

hmm.. jeśli by to było zapalenie cewki moczowej to gdzie indziej by Cię bolało Confused



temat przenoszę i przyłączam do Twojego poprzedniego, który mówi o tym samym ale inaczej jest opisane Confused zapoznaj się z regulaminem forum. !
Gosia85


Ostatnio zmieniony przez Gosia85 dnia Nie Sty 17, 2010 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group