Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęcherz neurogenny a stosunek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkasik29



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 9:29 pm    Temat postu: Pęcherz neurogenny a stosunek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam 20 lat. Od 4 roku życia byłam pod kontrolą Centrum Zdrowia Dziecka, teraz jestem nadal prywatnie w Warszawie. Nie mam końcówki kości krzyżowej, co powoduje różne "różności" w moim organizmie... Jednym z nich jest właśnie - pęcherz neurogenny.
Po wielu latach 'faszerowania' samymi lekami (nie mam pojęcia nadal w jaki sposób można polepszyć pracę zwieracza), odnalazłam maila do dr Górniaka, który wg badań opisał mój pęcherz, w następujący sposób: pojemność pęcherza jest graniczna, ciśnienia w normie.
Od urodzenia, dniem i nocą noszę pampersy, co jest niesamowicie krępujące dla mnie, ale nauczyłam się już z tym żyć.
I tutaj moje pytanie - czy ktokolwiek z użytkowników tutejszej strony mając schorzenie pęcherza neurogennego próbował stosunku seksualnego? Nie wiem jak to ująć... Nie mam najmniejszego pojęcia do kogo się udać niż do osób, które być może miały podobne rozterki itd. Chciałabym rozpocząć współżycie, a obawiam się kłopotów w związku z nietrzymaniem moczu itp.
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mi doradzi... Jeśli trafiłam w zły wątek, to ogromnie przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group