Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PCOS

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ggta



Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 12:06 am    Temat postu: PCOS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuje najlepszej na swiecie - moze byc nawet na drugiej stronie globu! kliniki leczace zespol PCO! Błagam o pomoc - błagam o informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dark Angel



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też stwierdził u mnie lekarz zespół policystycznych jajników(PCOS), dlatego polecam do poczytania poniższe linki:


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,najprawdopodobniej też mam PCO Sad Skoro to nieuleczalne,czy to znaczy,że już do końca życia będę funkcjonować na jakichś tabletkach? Niepłodność mnie nie martwi, bo nigdy nie chciałam mieć dzieci, ale inne aspekty zdrowotne bardziej mnie interesują... Co by się stało gdyby tego nie leczyć? Czy leczenie wywołuje jakieś skutki uboczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to jest PCO i jak sie objawia????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pco to zespół drobnopęcherzykowych jajników...często mona je rozpoznać na usg...ale ty sobie kochana nie wkręcaj że go masz...:*skoro po lekach dojrzewają ci to jest ok.lecz hormony!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy na usg wygląda to w ten sposób że jest strasznie duuuuużo takich maleńkich pęcherzyków jakby z powietrzem???? jeśli tak to tak kiedyś wyglądały moje jejniki potem brałam clostibegyt i też było ich z 9 a jedno było większe

czy przy pco jest duzy problem z zajściem w ciążę czy kobiety z tym nieuleczalnym chorubskiem jak czytam wyżej mogą mieć dzieci.... nie skojarzyłam skrutu pco ale zespół policystycznych jajników mi cos mówi... jutro jadę do przychodni luknąć w moją kartotekę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zachodzą..zachodzą......nie martw się na zapas...:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

nie ma takiej kliniki, bo to nieuleczalny zespol.


Sam jesteś nieuleczalny! Ja mam zespół PCO i właśnie miałam operację! Da się to wyleczyć tylko trzeba trafić na odpowiedniego lekarza, ja trafiłam do specjalisty- Hindusa z kliniki w Katowicach i on w bardzo niedługim czasie zajął się mną i zrobił laparoskopię.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka! laska gdzie Ty sie podziewałas? Exclamation Exclamation raz dwa mi na PM właź ! i pisz co u Ciebie...

mody- sorrki za offa Razz musiałam to zrobic Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kisior



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk glastonbury
PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 5:17 pm    Temat postu: PCO- objawy, leczenie, szanse na dziecko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
niedawno dowiedzialam sie za mam pco. czytam fora i coraz bardziej sie boje.
bezplodnosci tak sie nie obawiam bo z tego co widze mozna przy pco miec dzieci.
czy juz do konca zycia bede musiala brac leki i zmagac sie z ryzykiem wystapienia roznych chorob?
to naprawde przerazjace. nic mnie nie boli a mam zle wyniki Sad
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group