Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

papierosy z chusteczek.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IllegalPrincess



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 3:53 pm    Temat postu: papierosy z chusteczek. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Moja mama pali, a mnie to strasznie denerwuje. Od jakiegoś czasu (czyt. od 2 miesięcy) zaczęła kupowac filtry i tytoń i sama robić papierosy. Wpadłam na genialny pomysł, że może ja zacznę robić jej specjalne papierosy : włożę na początek kawałki CHUSTECZEK, RęCZNICZKA KUCHENNEGO lub czegoś podobnego, np. papieru, a na zewnątrz tytoń. Cyz to na pewno będzie bezpieczne dla mojej mamy? czy chusteczki, ręczniczek papierowy nie zawierają czegoś trującego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zabardzo nieskumałam jak taka fajka ma wyglądać. I ogólnie po co palić ręczniki itp? Mi to na prowokacje wygląda
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IllegalPrincess



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, że mnie wkurza ten zapach. nie mogę wytrzymać, po prostu denerwuję się niesamowicie. xd więc jest taka maszynka, co nią się samemu robi papierosy i ja chcę włożyć większość jakąś chusteczkę, czy coś, a na wierzch tytoń, żeby to wyglądało jak normalny papieros, ale żeby jednocześnie nie śmierdziało i nie szkodziło ani mi, ani mamie. mama tak naprawdę nie pali, tylko dmucha', jest uzależniona tak... psychicznie, nie potrzebuje nikotyny, moim zdaniem;p i chodzi o to, czy takie palenie i wdychanie tego dymu z chusteczek, ręczniczków papierowych, nie będzie szkodliwe?

----

Kinia_18 napisał:
Mi to na prowokacje wygląda


to źle Ci wygląda;p


-----edited by emilka----
połączyłam posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że jest taka maszynka. Wsumie to nie wiem czy to nieszkodzi ale wydaje mi się że nie bo wkońcu nie są one robione z jakis chemicznych rzeczy
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia150



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Essen
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 5:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj tu a nie bedziesz zalowac.Jak napisalas twoja mama jest uzalezniona psychicznie , kazdy palacz jest uzalezniony wlasnie psychicznie. A tu lakarstwo. http://magm.superhost.pl/palenie.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiakub81



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to uzależnia się od nikotyny, a nie samego papierosa więc Twoja mama zacznie co najwyżej palić więcej... ale szczerze chciałabym zobaczyć jej minę jak się zaciągnie tą ochydąRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe dziwne hehe pomysły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie spamowac
kolejne posty nie wnszace nic do ematu beda nagradzane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mamie pare razy włożyłam dżdżownice do papierosa Twisted Evil ale miałam radoche Very Happy
ale papierosa z chusteczki sie nie zrobi!
chusteczka się nie sklei. Very Happy
moja mama też się przerzucła na papierosy własnej roboty. taniej wychodzi. ale pali tyle samo :/
dobrze,że ja i mój chłopak nie palimy . w domu przynajmiej papierosami nie śmierdzi Smile
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
depeche89



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kamienna Góra/Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy dym mniej lub bardziej jest szkodliwy. Można się struć tlenkiem węgla, lub innymi substancjami powstającymi w procesie spalania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group