Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

papierosy czy choroba?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sally_



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:58 pm    Temat postu: papierosy czy choroba? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam takie hmm dziwne pytanie.
Otóż w lipcu dość ostro sie przeziębiłam, miałam jakieś początki anginy ropnej. Brałam przez chwilę antybiotyk ale po niedługim czasie zapomnialam o nim.
Ogólnie to palę od 3 lat.
Podczas choroby często odrywala mi się (nieprzyjemnie mówiąc) flegma.
Jest już październik a ja wciąż kaszle i wciąz mi się cos odrywa.
Zastanawiam sie czy to przez papierosy czy moze mam coś ze zdrowiem i lepiej skontaktować się z lekarzem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może być przez papierosy.
ale mimo to dobrze by się było skontaktować z lekarzem.
niech zleci RTG płuc. może coś nie doleczyłaś lub masz zapalenie płuc/ oskrzeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra. Proponuje tutaj utworzyć ogólny temat- Papierosy. Co o nich myślicie? Kiedy zapliliście pierwszy raz, gdzie, sami/same czy z kimś? Czy nadal palicie? Ile? I najważniejsze moje pytanie, bo nie mogę tego pojąć- co czujecie po zapaleniu papierosów? Dlaczego (jeśli palicie) was tak do nich ciągnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fisher325
Fisher325 napisał:
Proponuje tutaj utworzyć ogólny temat- Papierosy

a po co?
nie wiem czy nie zauważyłaś/eś ale istnieje już temat specjalny o papierosach- jest nawet "przyklejony".
także wszelkie pytania proszę kierować do odpowiedniego tematu- tutaj mija się to z celem bo wszelkie treści odbiegające od tematu "Papierosy czy choroba" będą przeze mnie kasowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group