Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

palenie...mój wielki błąd pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smelly



Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 6:18 pm    Temat postu: palenie...mój wielki błąd pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej , paliłam rok ale w tym roku ostatni raz 31 grudnia czyli w sylwestra. Zrozumiałam że to wielki błąd , że tak na prawdę paliłam tylko dlatego ''bo inni też palili'' bałam się że będą mnie uważać za sztywniare więc to robiłam. Teraz zrozumiałam że nie ma sensu sobie psuć zdrowia rzuciłam palenie i nie pale juz 2 miesiące , niestety jakiś miesiąc temu pod koniec stycznia miałam badania : morfologia i aso zlecone przez dermatologa . Dopiero jutro idę po wyniki i bardzo się boje że to wyjdzie ..... Sad gdyby wyszło straciła bym zaufanie mamy i na prawde nie chce mysleć co by się stało , a mogłam przecież nie palić i nie ponosiła bym tego konsekwencji , ale proszę was o pomoc może ktoś miał takie badania i był w takiej sytuacji . Więc czy przez badanie krwi morfologie można wykryć że sie paliło ?z góry dziękuję za pomoc ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group