Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palacz po operacji 2 w 1 (perforacja zoladka i wyrostek)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Palacz
Gość









PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 9:04 pm    Temat postu: Palacz po operacji 2 w 1 (perforacja zoladka i wyrostek) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
mam takie o to dziwne pytanie, moze glupie, moze smieszne ale zawsze pytanie i bardzo mnie ono nurtuje.
jestem palaczem i bardzo chce zapalic papierosa ale jestem po operacji zoladka i wycieciu wyrostka. Minelo juz 11 dni od operacji. Wiem, ze palenie podraznia zoladek ale no juz jawnie nie moge wytrzymac Smile co sie takiego moze stac jakbym go jednak zapalil? moge dostac jakiegos ostrego bolu czy czegos w zoladku? no nie wiem jakie moga byc tego skutki?
z gory dziekuje za odpowiedz... Smile
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 8:19 pm    Temat postu: Re: Palacz po operacji 2 w 1 (perforacja zoladka i wyrostek) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Palacz napisał:
Witam wszystkich
mam takie o to dziwne pytanie, moze glupie, moze smieszne ale zawsze pytanie i bardzo mnie ono nurtuje.
jestem palaczem i bardzo chce zapalic papierosa ale jestem po operacji zoladka i wycieciu wyrostka. Minelo juz 11 dni od operacji. Wiem, ze palenie podraznia zoladek ale no juz jawnie nie moge wytrzymac Smile co sie takiego moze stac jakbym go jednak zapalil? moge dostac jakiegos ostrego bolu czy czegos w zoladku? no nie wiem jakie moga byc tego skutki?
z gory dziekuje za odpowiedz... Smile
    nie pal .jestem po dwóch resekcjach żołądka. byłem nałogowym palaczem . nie palę już4 lata a paliłem 25lat. dziwne że masz chęć zapalić.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group