Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Owulacja.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarnulka21



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 12:57 pm    Temat postu: Owulacja. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam miesiączkę 15 dni temu i trwała 4 dni =19 czy to dzień owulacji??Początkująca ... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak dlugi masz cykl miesiaczkowy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tesss1



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z MrOkU
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie sa objawy owulacji??? czy to normalne ze 3 tyg. przed okresem juz pobolewaja mnie piersi? czy to moze byc wlasnie objaw owulacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owulacja jest mniej wiecej 2 tygodnie przed okresem Smile a piersi pobolewaja czasami z roznych innych przyczyn... oczywiscie ze moga bolec takze w czasie owulacji, ja np. mam tak ze mnie jajniki bola jak mam owulacje Smile niektore dziewczyny maja tak ze podczas owulacji maja male plamienia, a sluz wyglada jak bialko jaja kurzego Smile roznie to bywa, kazdy organizm jest inny i kazdy reaguje inaczej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tesss1



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z MrOkU
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiem. ale slyszalam rozniez ze bol piersi to moze byc objaw ciazy. I czy to prawda ze podczas ciazy bola tylko sutki a nie cale piersi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie prawda,mnie bolaly cale piersi i bylam pewna,ze to na okres,bo bolal mnie tez brzuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

roznie to z tymi piersiami jest... nie ma regoly, kazdy organizm jest inny... mnie na okres raz bola same sutki raz cale piersi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka21



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


i oczekiwania, że się udało Smile

----edit by Pituszka
Proszę nie pisać takich samych postów, jeden w zupełnośi wystarczy. Pozostałe posty zostały usunięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:42 am    Temat postu: Owulacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nurtje mnie to czy podczas owlacji cos sie czuje,czy sa jakies objawy?bo gdzies tu na forum przeczytalam ze bol piersi oznacza ze jest owulacja no i rowniez ze okres sie zbliza, i ze brzuszek boli,wiec prosze o sprostowanie i wytlumaczenie tego jak to jest z ta owulacja:)z gory dziekuje:Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeważnie jest podwyższona troche temperatura brzuch może boleć ale niemósi
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group