Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Owulacja a spozniajaca sie miesiaczka...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dziewczynka88



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 10:13 pm    Temat postu: Jajeczkowanie bez okresu...? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiec okres spoznia mi sie juz dobre dwa tygodnie. Bylam u ginekologa, to nie ciaza, prawdopodobnie skutek odstawienia tabletek anty. I teraz mam takei pytanko, czy jesli okresu nie dostalam to moge miec kolejna owulacje bez okresu? Bo teraz tak mneij wiecej (jesli bym miala okres w terminie) mialabym owulacje. Tylko ze tego okresu nie bylo, czyli ciagle jest ten stary cykl i owulacji chyba bez kolejnego okresu byc nie moze? Tak mi sie wydaje...a wy co o tym myslicie?

moge liczyc na sybka odpowiedz? to wazne


---edit by emilka---
jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"
proszę nie zakładać dwóch jednakowych tematów w innych działach. jeden z tematów kasuje, a ten przenoszę do odpowiedniejszego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem mozesz mieć owulacje
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eva



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:32 am    Temat postu: Owulacja a spozniajaca sie miesiaczka... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawie 2 miesiace temu raz pierwszy kochalam sie ze swoim chlopakiem, byly to 3 dni przed spodziewanym okresem (regularnym). Niestety nie dostalam miesiaczki. Po miesiacu poszlam do Ginekologa zrobil mi USG i stwierdzil brak ciazy, test tez byl negatywny... teraz mija kolejny miesiac i mam pytanie czy jest mozliwe ze w ciagu tych dwoch miesiecy moglam miec kolejne owulacje czyli dni plodne??? Czy to po prostu jakby przedluzenie tamtego starego cyklu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group