Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Otyłość

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FoLiA®



Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: BTM-MeChTaL-CiTy®
PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 7:48 pm    Temat postu: Otyłość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co myślicie jak widzicie strasznie gruba osobę? Ja niewiem co osoby chca od takich osob, nie ktorzy maja to w genach i nie wylecz sie ale nie ktorzy to przesada... ale to nie znaczy zeby ich krytykowac:/
PzDr& KiSs 4 aLL:*:*:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co inni chca od ludzi otylych , przykro mi ze spotykasz sie z jakimis przejawami nie checi. Ja nigdy nie mialam problemow z otyloscia, nie jestem obciazona genetycznie wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ale jak Ci taki stan odpowiada to ok mysle ze sa jakies kuracje dajace efekt nawet w beznadziejnych przypadkach, zrzucenie na wadze pewnie by bardzo wyszlo na zdrowie Twojemu organizmowi hm........ pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
FoLiA®



Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: BTM-MeChTaL-CiTy®
PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HYH.. znaczy tu nie chodzi konkretnie o mn9ie.. bop ja jestem chuda, ale zal mi innych osob:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Była
Gość









PostWysłany: Pią Lis 18, 2005 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja do niedawna walczyłam z nadwagą, ale się jej pozbyłam i jest coraz lepiej. Osoby otyłe czują się strasznie, wpadają w depresje, błędne koło.Jedząc rozładowują napięcie spowodowane często lekceważącym, pogardliwym traktowaniem-wielu ludzi uważa pulchnych za osoby o słabym charakterze. Twierdzę, z własnego doświadczenia, że otyłość ma podłoże psychiczne. Nie należy się z takich osób śmiać, lub je lekceważyć, bo one zdają sobie sprawę jak wyglądają. Nie wiedzą tylko jak sobie z tym poradzić, potrzebują czasu, pomocy. Niekiedy po prostu im to nie przeszkadza, lubią jeść i tyle.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lis 19, 2005 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co myśle, nic ine myśle, jeżeli naprawde nie jest to jakaś olbrzymia przesada. Sam dicaprio ze mnie nie jest (chodz nie ze wzgledu na wage) więc mnie to nie obchodzi jak kto wygląda. Oczywiście wygląd czasem może dziwić, ale większość osób da sie zakceptować po pewnym czasie, poprostu sie przyzwyczajasz jak kto wygląda i zaczyna Cie interesować co ten człowiek reprezentuje ze sobą, co ma do powiedzenie, ile wie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 2:04 pm    Temat postu: Re: Otyłość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FoLiA® napisał:
Co myślicie jak widzicie strasznie gruba osobę? Ja niewiem co osoby chca od takich osob, nie ktorzy maja to w genach i nie wylecz sie ale nie ktorzy to przesada... ale to nie znaczy zeby ich krytykowac:/
PzDr& KiSs 4 aLL:*:*:*


Jeżeli ktoś krytykuje takich ludzi jest zerem dla mnie..
Może nie powinnam tak pisać, ale tak jest..
Nienawidzę ludzi którzy kpią z tych, którzy akceptują się w pełni, bądź mimo starań nie mogą się zmienić..
Często ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak mogą zranić innych głupimi komentarzami..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiesiek48



Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę o radę jak zgubić 10 kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesiek48 napisał:
proszę o radę jak zgubić 10 kg.


To zależy ile masz lat?
ile ważysz?
ile masz wzrostu? (trzeba wyliczyć BMI)
Czy kiedys się odchudzałeś?
Jeżeli tak to jaka to była dieta?
Ile udało Ci się wtedy schudnąć?
jakie masz nawyki żywieniowe?
jaka jest Twoja motywacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja chce schudnac 5. tylko nie wiem jak jesli mam bardzo malo czasu na zastanawianie sie nad tym co jjem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena23



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Very Happy jestem tu "nowa" i bardzo sie ciesze sie ze jest miejsce gdzie moge sie pozalic i podzielic osiagnieciami Smile jesli chodzi o mnie to mam jakies 15 kg nadwagi Embarassed Niestety od 7 lat biore sterydy bo choruje na zapalenie stawow Sad Od tych wstretnych sterydow bardzo przytylam!jest w tym duzo mojej winy bo nie kontrolowalam swojego apetytu a teraz cierpie!Tak bardzo bym chciala byc szczupla Rolling Eyes Moze zna ktos sposob jak oszukac glod Question Question Question Bylabym bardzo wdzieczna za wszystkie rady Smile Pozdrawiam serdecznie Lena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group