Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

osteopienia w wieku 27 lat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zlomiarz



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 4:30 pm    Temat postu: osteopienia w wieku 27 lat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam taki problemik. otóż poszłam na badanie na osteoporozę z ciekawości, a właściwie też dlatego że bolały mnie od dawna stawy co jakiś czas i czułam mrowienie w kościach nóg. i wyszło że mam osteopenię. mam 27lat, czy to nie za wsześnie? czy często się zdarza w tym wieku taka przypadłość? do tego lecą mi zęby i to chyba przez to. w ciągu 5 lat urodziłam też dwójkę dzieci, może stąd ta osteopenia? ale brałam zawsze witaminy z wapniem i d3 i od urodzenia piłam dużo mleka więc stwierdzenie że mleko buduje kości nie jest raczej prawdziwe Sad
jestem ostatnio załamana, za dużo przypadłości mam....
czekam na wizytę u ortopedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o mleko to jest to produkt o najniższej zawartości białka i wapnia.
na resztę Ci nie odpowiem bo się nie znam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zlomiarz



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i najniższej ale nie chodzi już o to mleko, bo całe życie lubiłam nabiał, ale może ktoś tu się jeszcze zna Question Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group