Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ospa wietrzna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aagnieszkaa



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 2:58 pm    Temat postu: ospa wietrzna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat. Niedawno dopadła mnie ospa Sad. Na nogach i na rękach prawie mnie nie wysypało, ale na twarzy... koszmar Crying or Very sad. Staram się nie drapać, ale i tak boję się, że zostaną mi na twarzy ślady. Jak długo to może swędzieć? Czy są jakieś leki, po których będzie łatwiej to znieść?

Pozdrowionka dla wszystkich ospowiczów. Trzymajcie się Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastka



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
nie dawno moja córka przechodziła ospę wietrzną, to małe dziecko, ale udało się bez blizn.

1. unikać wody, głupio to zabrzmi, ale woda nie służy ponieważ chrosty muszą się wysuszyć, a woda je rozmiękcza. dziecka nie kąpałam tydzień, wysypane było calusieńkie ciało, łacznie z głową, włosami, okolicami intymnymi, wiec dasz radę z twarzą

2. w aptece dostaniesz PUDRODERM, kosztuje ok 8 zł. Smaruj tym chrosty minimum 3 razy dziennie

3. i nie drapać, jak swedzi tak ze nie można wytrzymać to poklep te miejsca delikatnie

powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group