Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

OSPA WIETRZNA RATUNKU!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek93



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 8:00 pm    Temat postu: OSPA WIETRZNA RATUNKU! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam 17 lat i właśnie skończyłem przechodzić ospę wietrzna.Jakieś trzy tygodnie temu zaczęły mi wychodzić krosty na całym ciele i miałem straszna gorączkę.Miałem bardzo dużo tych krost.Jednak po kolejnym tygodniu bardzo się martwię o krosty które mi nie chcą schodzić jak już mówiłem będzie to już 3 tydzień odkąd mam te krosty.Wcześniej miałem ich więcej lecz teraz pozostały tylko po nich różowe kropki i strasznie się boje ze mi to już zostanie na ciele tzn na brzuchu plecach i rekach. Na twarzy tez mam z 8 małych blizn i 1 dość dużą bliznę.Proszę doradźcie mi może jaką mam maść stosować, czy to wo gule mi kiedyś zejdzie boje się ze niestety nie ;(.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group