Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ospa u dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrin2600



Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 9:18 am    Temat postu: ospa u dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Witam serdecznie jestem troszke zaklopotana moj 15 miesieczny synek ma od ponad tygodnia ospe, wszystko byloby ok i niemartwilam sie do dzis rana kiedy krostki na jego nozkach, raczce i glowce prawie poznikaly synek rano po tylu dniach dostal wykwitow na oczkach pod oczami i na nosie czy to normalne?wogole niegoraczkowal mi prz ten caly czas tylko byl rozdrazniony i marudny w nocy malo spal no i mial jeszcze okropny kaszel, ale martwi mnie teraz stan jego oczu a wlasciwie dlaczego jakby ta choroba powrocila na nowo czy to normalne?Acha i zaponialabym ze mieszkam w norwegii i co dziwne tutaj nic na to lekarze nie przepisuja zadnych masci do smarownia zupelnie nic, co robic zeby jemu pomoc bo zaczyna strasznie trzec oczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katrin2600 ja też miałam ospę w oczach - lekarz przepisał mi specjalne maści i krople do oczu.
wydaje mi się, że powinnaś skontaktować się z lekarzem i powiedzieć że ospa pojawiła się też w oczkach i błonie śluzowej nosa. i że już prawie schodziła i pojawiła się tak jakby ponownie.
jeśli lekarz stwierdzi że to normalne to warto pójść do apteki - może farmaceuta coś doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group