Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

osłabienie

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agata
Gość









PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 11:50 pm    Temat postu: osłabienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestem pewna czy to właściwe forum i dział, ale może ktos z was mógłby mi pomóc

mam 19 lat, odżywiam się normalnie, nie jestem jakoś specjalnie przeciążona stresem i pochłonięta pracą. Ale juz od dawna jestem notorycznie, strasznie zmeczona. Wejście o schodach na pietro, wstanie z krzesła powoduje takie mroczki przed oczmi i jest mi słabo. Włosy wypadaja mi garściami, mam problemy z koncentracją, nauką. Szczerze mowiąc nic mi się nie chce, brak siły w rękach. Cały czas drętwieją mi nogi. Poza tym i ręce i nogi są lodowate. Gdy wstaje rano jestem jakby potłuczona, nigdy wypoczęta.

Najpierw myslałam że to depresja, ale im więcej wiem o tej chorobie tym bardziej mam wrażenie że jednak nie.

Kupiłam magnez, witaminy i na razie nic. Jakieś pomysły???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypad z przyjacółmi do pub'u, jeden dzień wolnego od wszystkiego potem Wink

Ciepła kompiel z jakimś olejkami, może fryzer :>

Troche przyjemności każdemu sie należy Wink

Też mam podobnie gdy ciągle niby nie ma nic ciężkiego, ale nie miałem od dłuższego czasu wolnego Smile

Dobrze zrobić sobie od czasu do czas poprostu wolne Smile Zrobić coś przyjemnego, dobrze sie pobawić wyjść gdzie z ludzmi do ludzi Smile

Niby nic a jednak poprawia znaczeni humor Smile

Może wybierzesz sie z jakąś koleżanką na zakupy (kupowac nie trzeba, wystarczy przejść sie po sklepach poglądać ciuchy troche poplotkwać ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.Myślę,że powinnaś wykonać badania krwi.Takie ogólne osłabienie i apatia jest najczęściej objawem anemii.Życzę powodzenia i duuużżo zdrowia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group