Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oslabienie ??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heather



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 7:05 pm    Temat postu: oslabienie ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czasu bardzo kreci mi sie w glowie . caly czas chce mi sie spac nawet jak spalam 13 godzin . kilka razy zemdlalam . czy to zwykle oslabienie ?? nie powiedzialam nic rodzicom . czy musze isc do lekarza?? Sad Sad prosze o odpowiedz , czasem kuje mnie w okolicach serca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje przebadać sie pod kontem anemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez mam podobnie a nie mam anemii. Ale sprawdzic mozesz, pewnie.. A nie masz jakichs powaznych stresow czy cos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) moze to byc oslabienie albo cos innego powazniejszego. proponuje isc do lekarza i sie przebadac! a czemu nie chcesz mowic o tym rodzicom?? powinnas to zrobic, a oni na pewno ci pomoga Smile i pamitaj dobrze sie odzywiaj i dbaj o siebie:) zycze zdrowia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heather



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam sporo stresow ostatnio... nie chce mowic o tym rodzicom bo po co im to wiedziec jak mialam kostka zwichnieata to ich nie obchodzilo sama jechalam do szpitala i sama wrocilam nie obchodze ich ,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno ich obchodzisz... pamietaj ze rodzice czasami tez maja jakies tam swoje humory itp. Powiedz im , zobaczysz jak zareaguja... a jak nie chcesz mowic to sama idz do lekarza pierwszego kontaktu i jemu powiedz co sie dzieje... na pewno cos postanowi i wysle cie na badania:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heather



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj ide do lekarza. czy moze to tez byc od tego ze jakos tak dziwnie ale 2 tygodnie mam miesiaczke ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie masz miesiaczke?? to jest cos podejzanego, nie moze tak dlugo byc krwawienia miesiaczkowego.... idz do lekarza ginekologa i to jak najszybciej... on bedzie wiedzial co ci jest... i podejzewam ze to oslabienie to od tego.. zycze zdrowia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heather



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczortaj wlasnie bylam u ginekologa przepisala mi 4 paczki tabletek i powiedziala ze jesli te tabltki nie zadzaiłają to położą mnie na oddzial i beda szukac innego sposobu na skonczenie tego . dzisiaj odebralam wyniki mojego badania krwi ... wszyytsko jest raczej w normach ale to powinien stwierdzic lekarz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, mnie tez sie zdarzylo miec 2 tygodnie okres.. Jak poszlam do gin i zrobilam USG to sie okazalo ze mam torbiele na jajnikach.. Ja niewiem,moze te wszystkie objawy to moze byc przez jakies zachwianie hormonalne? Bo ja badania na hormony tez robilam i tam mialam dwa ponizej normy i to tak dosc. Ale takie objawy to i rownie dobrze moga wskazywac na duzo roznych rzeczy.. Nawet na nerwice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group