Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

osiągnięcie pełnej satysfakcji przez kobietę ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babyxx



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 12:05 am    Temat postu: osiągnięcie pełnej satysfakcji przez kobietę ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam tu właściwie zapytać bardziej doświadczone kobiety o osiąganie satysfakcji z kochania się Wink
Czy jesli chodzi o orgazm to nadchodzi on z czasem ? Młode dziewczyny rzadziej ' spełniają się ' w 100% ? Moze źle to ujmuje, ale chodzi właśnie o to, czy to, że dopiero z czasem kobiecie udaje sie osianac pełna sdatysfakcje jest faktem czy mitem ?
Jak to było w waszych przypadkach ?;>>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moze źle to ujmuje, ale chodzi właśnie o to, czy to, że dopiero z czasem kobiecie udaje sie osianac pełna sdatysfakcje jest faktem czy mitem ?


Tak to prawda, wiekszosc kobiet potrzebuje czasu aby moc przezywac orgazm pochwowy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem dziewczyny przezywaja rozne orgazmy Smile i mam pytanie czy doswiadczona osoba mogla by je opisac jak one wygladaja i jak dziewczyna sie wtedy zachowuje?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozroznia sie w zasadzie 3 postawowe rodzaje orgazmow:
1) pochwowy - wskutek "drażnienia" pochwy, punktu G
2) lechatczkowy - wskutek pieszczenia łechatczki
3) sutkowy - wskutek pieszczenia/ draznienia sutków

Opisać je? To jest nie do opisania, tak jak mężczyzna raczej nie potrafi zdefiniować odczuć, przyjemności jaką czuje podczas orgazmu, wtrysku tak kobiety tego nie potrafią tego opisac - można się pokusić o określenie fala przyjemności i tyle.

Zachowanie... zwykle następuje takie naprężenie ciała, wycięgcie... niektóre kobiety "jęczą" w czasie/ po orgazmi zwykle wydobywa sięz pochwy dużo śluzu (zarówno przy orgazmie pochwowym jak i łechatczkowym)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to mam pytanie.. ostatnio sie piescilem w dziewczyna no i ona mi swoja raczke dobrze robila a ja jej tez tak dotykalem no i na poczatku bylo w miare mokro.. cala jej byla mokra ;d no ale potem gdy juz byl czas niestety skonczyc to miala tam bardzo mokro.. dodam ze jeszcze sie lizalismy... jej oddech i moj byl mozna powiedziec szybki.. ale nie jestem pewien czy doszla czy cos.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO to sie jej zapytaj wprost Smile W zwiazku trzeba rozmawiac otwarcie na takie tematy....

Skoro miala bardzo mokro to moze to sugerowac ze miala orgazm ale mozna tylko gdybac. Zapytaj sie, jestes mlody tak czy siak musisz sie nauczyc rozmawiac na takie tematy. Czesto rozmowa pomaga sie "dogadac w lozku". Jak wie sie czego druga strona chce i czego oczekuje to jest o wiele latwiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale watpie zeby miala bo mowila ze tylko mokro miala.
rozmawiam otwarcie z nia, ale tez nie za duzo. bo miala kiedys chlopaka i z nim sie kochala 3 razy.. i mowila ze nie piszczala czy tez orgazmu dostala.. i zerwala z nim bo ciagle nalegal na sex.. kiedy tylko mial wolny dom.. a Wiesz ja z nia bardzo szczesliwy jestem i ja kocham.. i chce dla niej jak najlepiej.. bo jest troche wstydliwa.. i ja musze ten temat zaczac.. i nie wiem czy ona chce czy nie.. mowi mi ze chce.. no ale nie wiem czy to z milosci do mnie czy nie chce zebym sie obrazil.. najbardzej chce zeby mi to sama zaproponowala.. i chce jej tak zrobic dobrze zeby byla zadowolona.. a ja jej nie chce namawiac bo sie czuje jak jakis nie wiem jak to nazwaz.. i tez bym chcial tylko jednego.. a tak nie jest.. no i nie wiem co mam robic.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj widac ze jeszcze musicie sie wiele nauczyc... musicie sie wyczuc w tej kwesti.. nic nachalnie ale tez nie mozna unikac tematu Smile Sam wybadasz a moze ona sama jakos zacznie temat.. poczekajcie wszystko przyjdzie z czasem.... musicie sie nauczyc swojego "języka ciała"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja i tak jestem pelna podziwu i szacunku dla Was chlopaki ze w ogole staracie sie je zadowolic i szukacie pomocy by to zrobic. Znam przypadki, gdzie faceci sie tym nie przejmuja. Najwazniejsze ze sami sie spelnili. Szacunek dla Was Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group