Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opuchnięty policzek przez ząb, zęba nie ma...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DNT



Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 12:00 am    Temat postu: Opuchnięty policzek przez ząb, zęba nie ma... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
zaczynam się niepokoić i denerwować... Miałem jakiś czas temu leczony ząb kanałowo niestety chyba nie najlepiej a władowałem w niego nie małą kase. Zaczął zachodzić nie wiem czym itp. Nagle spuchłem, bolał ale przeszło. Myślę sobie nie boli to co się będę dentysotwał... Jednak to że przestało boleć nie wiązało się z tym żę opuchlizna zeszła (przypuszczam ropa w kanale). Poszedłem w końcu do dentystki, wyrwała mi zęba i powiedziała że powoli to zniknie... minęły już chyba 2 miesiące i nadal jest tak samo, zęba nie ma policzek spuchnięty... myślę że powinna udrożnić mi teraz kanał ale to tylko myślenie na chłopski rozum... Wie ktoś czy to mi kiedyś zniknie, albo spotkaliście się z tym i wiecie co mnie czeka? Co powinienem zrobić? (domyślam się że iść znowu do dentystki) Wink
Brałem jeszcze jakiś standardowy antybiotyk ale nie pamiętam czy to na to czy nie...

Pozdrawiam DNT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group