Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opuchniety palec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rotate



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:55 pm    Temat postu: Opuchniety palec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Sprawa moze wydawac sie małostkowa ale chciał bym sie dowidziec co jest nie tak. No wiec jakies 2 -3 tyg temu zauwazyłem ze mam opuchniety wskazujacy palec u prawej reki, nie znałem przyczyny, nigdzie nie uderzyłem ani nic sie z nim nie stało. Nie przejołem sie tym wtedy myslac ze dzien moze dwa i opuchlizna zejdzie. Natomiast mineło juz niecałe 3 tyg i opuchlizna dalej jest, oraz pojawiło sie zaczerwienienie, czasem wieksze czasem mniejsze. Ogulnie palec nie boli tylko podczas uciskania ale nie znacznie w niektorych miejscach, i wyczowalna tam jest jak by nie duza "narosl" na kosciach. Wczoraj bylem u lekarza i Pani doktor stwierdziała ze to od uderzenia lub przemarzniecia ale po pierwsze po takim czasie by to przeszło a po drugie nie przypominam sobie abym sie w tego palca uderzyl a tym bardziej aby przemarzł. no i w zwiazku z powyzszym pytanie brzmi co to moze byc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizetta



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:33 pm    Temat postu: Sluchaj, ja mam dokladnie to samo i wtym samym palcu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze ze pisales dosyc dlugo temu.
Co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group