Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"opuchnięta" pochwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wypatrzona_



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Smile
mam 17 lat, stałego partnera i "problem".
Okres mam w miarę regularny, spóźnia się najwyżej 2-3 dni,ostatni skończył mi się tydzień temu.
Podczas stosunku czasami odczuwam ból.
od jakichś dwóch miesięcy dziwnie się czuje, jestem senna, nic mi się nie chce, jestem rozdrażniona. Test ciążowy robiłam-negatywny. Wczoraj byłam na przyjęciu, wypiłam 3 piwa, chłopak mnie odwoził do domu. tak się złożyło że uprawialiśmy sex w samochodzie, poszłam siusiu do lasku i wróciłam do domku i wszystko było okej ale dziś około 5 w nocy musiałam iść siusiu i zobaczyłam że leci mi krew. mam opuchnięta pochwę i co ok 30 minut muszę iść siusiu. wiem ze powinnam iśc do lekarza ale czeka się dość długo a chciała bym wiedzieć czego mogę się spodziewać.

Dodano po 1 godzinach 37 minutach:

jest gorzej niż było, więcej krwi i pojawiły sie skrzepy.
krew zaczyna leciec chyba dopiero po oddaniu moczu.
Pochwa jest jeszcze bardziej napuchnięta
Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczacie sie? Test ciazowy robilas w odpowiednim czasie? Miesiaczki sa normalnie obfite? Rozpulchiona pochwa, plamienie, czeste oddawanie moczu to moga byc objawy ciazy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wypatrzona_



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

używamy gumek, i nie dochodzi we mnie
ale to przyszło tak nagle to krwawienie i opuchnięcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOja rada:
1)test z krwi BHCG - koszt ok 30 zl mozna go zrobic w kazdym lab.medycznym a 100% potwierdzi badz wykluczy ciaze - bo niestety testy apteczne lubia sie mylic... chociaz jesli nie dochodzi w Tobie i jest prezerwatywa... to ciazy nie powinno byc... ale objawy masz "ciazowe" lepiej 100% wykluczyc ciaze.
2) Idz do lekarza, najlepiej z wynikiem bety na badania. Na pewno nie zaszkodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wypatrzona_



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ide w środę do lekarza;)
a to normalne że jak sie załatwiam to boli trochę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem masz zapalenie pęcherza moczowego i pochwy. ale betę też warto zrobić
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypatrzona_ jesli odczuwasz bol podczas oddawania moczu to faktycznie mozesz miec zapalenie pecherza, tak jak emilka mowi... ale i tak wizyta u ginekolga nie zaszkodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group