Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

opuchlizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj z rana obudziłam się cała opuchnięta na twarzy Sad opuchlizna szczegolnie pod oczami i wogole cala twarz jak u chomika Sad co sie stalo ? czy to alergia? nie wiem co robic , tak nie da sie gdzies wyjsc , a moze od tego ze przewialo mnie troche ?

Dodano po 26 minutach:

gdzies w interncie doczytalam ze moze to byc opuchlizna limfatyczna co o tym sadzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może stosujesz/ zastosowałaś za dużo soli?
może masz problemy z nerkami?
może w organizmie zebrało Ci się za dużo wody ?
warto zrobić podstawowe badania takie jak mocz i krew.
spuchła Ci tylko twarz czy reszta ciała też?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko twarz mi spuchła , biore teraz calcium i juz sporo zeszlo , teraz tylko troche pod oczami Smile zauwazylam ze po wypiciu mleka momentalnie zaczynam byc cala czerwona , moze to alergia na mleko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możeSmile a miałaś kiedyś skazę białkową?
a może zmieniłaś jakieś kosmetyki? żel do mycia twarzy, mydło, tonik, puder itd? może to była reakcja alergiczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skazy białkowej nigdy nie miałam , ale mam diete bezglutenowa i przez to jestem tez bardziej narazona na diete bezmleczna Razz kosmetyki na pewno odpadaja Smile po wypiciu mleka robie sie nagle cala czerwona i po zjedzeniu loda czasem też , oby tylko nie skaza białkowa Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group