Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

opuchlizna i zabarwienie na kostce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek92



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 4:19 pm    Temat postu: opuchlizna i zabarwienie na kostce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

W ten piątek (26.03) uderzyłem się w kostkę , nie mogłem na nia zbytnio stanąć dopiero po pewnym czasie ból minął . Kostka wróciła mneij więcej do normy jednak przed wczoraj poszedłęm na rower i po powrocie znów zaczeła mnie boleć . Dziś rano zobaczyłem że pojawiło się na niej lekka czerwona plama (poniżej uderzenia) kostka przy chodzeniu nie boli jednak kiedy stanę tylko na nią odczywam ból . Załączam zdjęcie

http://img175.imageshack.us/i/p3049310.jpg/

Dziękuje i Pozdrawiam
maciek92
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maciek92
Występuje opuchlizna w połączeniu z wysiękiem.Proszę stosować okłady z Altacetu,oraz wcierać żel Lioton 1000.Nogę trzymać uniesioną wyżej kolana.Wskazane wykonać badanie radiologiczne.Ograniczyć przeciążenia stawu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group