Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opryszczka (praktycznie bez przerwy)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisnia123



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 10:52 pm    Temat postu: Opryszczka (praktycznie bez przerwy) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mój problem polega na tym, że bardzo często mam opryszczkę lub coś w tym rodzaju.
Jak jedna zejdzie to zaraz jest następna. Najczesciej na ustach , zdarza się również w okolicach nosa.
Podejrzewam ze winą tego jest mój zawód czyli spawacz, mnóstwo dymu oraz silnego promieniowania UV. Gdy mam urlop to wszystko fajnie znika i nie pojawia się dopuki znowu nie wróce do pracy, wtedy ponownie sie zaczyna.
Może brakuje mi jakis witamin, czasem używam zovirax ale on raczej leczy niz zapobiega, chociaz nie wiem bo tak czesto je mam ze się w tym gubię i już nie wiem która zchodzi a która dopiero się tworzy. Confused

A więc proszę o jakieś porady.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwolo6688



Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja też mam to samo, non stop co zagoi mi się krostka na ustach to zaraz wyskakuje następna i tak jest od 3 lat.Teraz mam problem bo nie wiem co się dzieje poniewasz najpier zaczeły mnie szczypać cale usta,zrobiły się czerwone i chropowate a po 3 dniach wyskoczyły mi ropne krosty na całych ustach,nie wiem co już robić i co to jest.proszę o jakieś porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza. być może opryszczka zaatakowała Cię bardziej niż dotychczas. mojej kuzynce też się tak zrobiło. z tym, że ona miała jeszcze takie ropnie na połowie twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alaska



Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na połowie twarzy? A to nie półpasiec z tego wyszedł? W końcu to jedna grupa wirusów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie. lekarze twierdzili, że to zaostrzona forma opryszczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alaska



Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że opryszczka tak dużą część ciała może zaatakować Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group