Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

opoznienie miesiaczki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 3:59 pm    Temat postu: opoznienie miesiaczki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze stres moze opoznic miesiaczke,ale nie wiem czy jest tez tak w przypadku kiedy zazywa sie tabletki antykoncepcyjne?bo zazwyczaj po zazyciu ostatniej tabletki powinno sie w niedlugim czasie dostac okres.Mi mija 4 dzien od zazycia ostatniej tabletki i zazwyczaj w ten 3lub 4 dzien dostawalam ale teraz nie. ten tydzien mialam dosc stresujacy i dlatego zastanawia mnie to czy moze dlatego sie spoznia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paja2506 mozliwe ze tak.. czasem sa jakies odstepstwa. jesli jednak by sie w ciagu 7 dniowej przerwy krwawienie nie pojawilo, udaj sie do lekarza
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group