Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oponiak-czy to straszne?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JustynaM1



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 8:14 pm    Temat postu: Gamma Knife Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

David22 Czy możesz opowiedzieć, jak wygląda sam zabieg? Rzeczywiście bezinwazyjny? Czy są jakieś powikłania? Mi proponują taki zabieg, z filmików obejrzanych w necie wyłania się trochę straszny obraz - że coś tam jednak w czaszkę wkręcają... Zawsze to pewnie mniej inwazyjne niż cięcie, ale... No wiadomo, boję się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
filipek-19



Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam oponiaka w rdzeniu i operacja groził mi niedowład nog ale jestem po operacji1,5 roku i chodze tylko wpadłam w nerwice lekowa a to juz inna historia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patka666



Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 10:57 am    Temat postu: oponiak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!!
Bardzo was proszę o pomoc szkukam lekarza w Krakowie specjalisty. Moja mama ma oponiaka nie bardzo wiemy do jakiego lekarza sie udać
[/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group