Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

operacja tarczycy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pupile



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:31 pm    Temat postu: operacja tarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Wink
Mam dwa guzki na tarczycy, muszę iść na operację, czy ktoś już to przeżył ??
Kto mnie podtrzyma na duchu Sad
Strasznie się boję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celcia
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 6:42 pm    Temat postu: operacj atarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przeszłam operacje usunięcia tarczycy-i nie bój sie bo niema czego-powiem ci że wogóle nie czułam żadnego bólu-po operacji-a moje samopoczucie teraz jest bez porównania niź było kiedys-powodzenia :lol:
Powrót do góry
fordomi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 10:12 pm    Temat postu: Operacja tarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam za soba operację tarczycy. Mnie trochę bolało po zabiegu, ale to nic w porównaniu z paskudnym samopoczuciem przed operacją. Ja miałam bardzo dużo guzków. Po operacji byłam jak nowa - minęło kołatanie serca, słabości, drżenie rąk, wściekła nerwowość. Naprawdę warto troche pocierpieć, przecież nawet skaleczenie palca boli. Bliznę mam malutką, już po kilku miesiącach nosiłam dekolty. Pozdrawiam, życzę wytrwałości no i ZDROWIA!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy ktoś może mi polecić szpitlal w Warszawie gdzie dobrze operują tarczycę?Czy taki zabieg jest płatny?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Mam pytanie czy ktoś może mi polecić szpitlal w Warszawie gdzie dobrze operują tarczycę?Czy taki zabieg jest płatny?

.Polecam szpital w Warszawie na Banacha .opieka bardzo dobra lekarzae sympatyczni . Jestem bardzo zadowolona Aby Cie jeszcze upewnic jestem w tym szpitalu w ciagu poLtora roku operowana 2 razy i poszlabym nastepny raz bez obaw jak bym musiala .Jestem po operacji poltora tygodnia czuje sie bardzo dobrze Operacja refundowana przez FZ .POWODZENIA . Asia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group