Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opadająca powieka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:06 pm    Temat postu: Opadająca powieka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie Wink

Dziewczyna ma problem z powieką tzn. od pewnego czasu, z biegiem czasu stwierdziła, że lewa powieka opadła. Nie jest to duży "spadek" powieki, najbardziej widać to na zdjęciach. Powieka prawdopodobnie opada coraz bardziej. Dziewczyna czytała w internecie, że jedyną szansą to operacja plastyczna- to prawda?
Udać się do lekarza? Problem z mięśniem, nerwem?

Pozdrawiam Smile


Ostatnio zmieniony przez Zibi dnia Sob Paź 16, 2010 5:46 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 7:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zibi
Nie koniecznie zaraz plastyka.Oczywiście wymaga,to rozeznania.Dlatego proszę udać się do okulisty.Objaw taki nazywa się ptoza i można leczyć(w zależności od stanu) specjalnymi okularami.Tylko na podstawie osobistego badania można wybrać kierunek leczenia.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanko takie dotyczące tego tematu. Dziewczyna wróciła od lekarza- ma problem z okiem, po prostu jedno oko bardziej wychodzi niż drugie, a rozpoznanie choroby to haszimoto. Lekarz po serii badań zdecydował się na "kurację" sterydami na tarczycę. Lek nosi nazwę na E, jednak nie wiem do końca jaka jest pełna nazwa tego lekarstwa. Ma to brać przed dwa miesiące w malejących dawkach.

Czy te sterydy są aż tak groźne jak piszą o tym inne portale w necie? Ludzie piszą że kuracja totalnie wyniszczyła ich organizm są bardzo grubi i mają inne problemy zdrowotne. Orientuje się ktoś na ile to jest groźne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 10:05 pm    Temat postu: sterydy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno ,jeżeli zapisali to trzeba brać, ja tez brałam po operacji, nic sie nie stalo dwa miesące to nie jest dlugo ,ale musi uwazac z jedzeniem strasznie chce się jeść i tyje sie, ale po zaprzestaniu wraca sie do swojej wagi pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeny , tylko wspolczuc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ews-34



Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma miała podobny problem z powieką i skorzystała z operacji. Teraz wygląda bardzoo ładnie i naturalnie, a dr Boligłowa który przeprowadzał zabieg wykonał kawał doskonałej roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justka12



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z pomocy dr Boligłowy w dokłądnie tym samym problemie i również mogę polecić z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja Mama musiała skorzystać z tego rodzaju alternatywy i świetnie sprawdził się w jej przypadku dr Pabiańczyk z Krakowa. Wspaniale wykonany zabieg i świetne efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teściowa miała opadającą powiekę i za naszą radą udała się do dr Pabiańczyka - obecnie wygląda naprawdę lepiej i nie żałuje decyzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabieg opadającej powieki to w Warszawie w http://klinikagrzesiak.pl/ najlepiej wykonują. I u kobiet i u mężczyzn. wiem że to nie wygląda zbyt dobrze, warto sobie zrobić jak rzeczywiście powieki opadają. Cała buzia inna się robi. Po zabiegu operacyjnym oczy wyglądają na wypoczęte. To pierwsza najważniejsza operacja odmłodzenia twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group