Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Onkologia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mania33



Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałam zapytać czy był ktoś w szpitalu orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Mam tam umówioną wizytę w poradni onkologicznej i szukam opinii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolia



Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mania33 napisał:
Witam, chciałam zapytać czy był ktoś w szpitalu orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Mam tam umówioną wizytę w poradni onkologicznej i szukam opinii


hej,

o poradni onkologicznej tylko słyszałem od znajomego, który przyjeżdża tam na konsultacje ze swoją żoną - o szczegóły z wiadomych przyczyn jednak nie pytałem. Ja natomiast do Orthos przybyłem w zeszłym roku na 2 tygodniowy turnus rehabilitacyjny po wypadku. Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i duże wsparcie psychiczne co jak wiemy jest istotną sprawą w czasie powrotu do zdrowia. Pamiętam, że dużo rozmawiałem ze współ-pacjentami i również wypowiadali się pozytywnie o tej placówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o czymś takim jak rak trzustki innowacyjne metody operacyjne leczenia? Ostatnio natknęłam się na artykuł https://zagielmed.pl/dziennik-wschodni-o-pionierskiej-operacji-raka-trzustki-przeprowadzonej-przez-zespol-zagiel-med/ i muszę przyznać, ze bardzo mnie zaskoczył. Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BożenaBo



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktoś już z Was polecał, bo jestem tu nowa, ale jeśli nie, to chciałabym wyrazić się pozytywnie nt. krakowskiej SCM Clinic. Moja mama kilka miesięcy temu trafiła tutaj na naprawdę kompleksową opiekę z dziedziny onkologii. Dobrze się nią zaopiekowano, i wierzę, że to dzięki temu jest dziś nadal z nami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group