Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

on jest młodszy 7 lat!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to nie można reklamować tu innych stronek ale jak będę miała chwilkę to poszukam. Z tym zatrzymaniem się w miejscu to to tez juz nie jest dobry pomysł, bo już próbowałam. Był taki czas w którym nie robiłam nic czekałam aż samo się jakoś poukłada i w sumie to nadal tak jest że czekam aż samo się coś zmieni. Niestety od dłuższego czasu nic się nie zmienia więc postanowiłam że muszę coś z tym zrobić bo dłużej tak nie można żyć. Z tego co się zorientowałam to jemu chyba taka sytuacja odpowiada bo wiele razy mówiłam żebyśmy coś z tym zrobili. Nie chcę żeby ta znajomość się skończyła na jakiejś nienawiści wyzywaniu u takich tam innych. Dlatego chciałam żebyśmy razem podjęli tą decyzję że skoro nasz oficjalny związek zakończył się 2 lata temu to i to coś co jest teraz niech się zakończy. W sumie to kiedyś wierzyłam w to że można pozostać w dobrym kontakcie ze swoim byłym ale teraz... Sama nie wiem, może gdyby nie było w tym żadnych uczuć, przynajmniej z mojej strony bo co on myśli to tego nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Viola10



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze dobrze by bylo gdyby inne osoby sie przylaczyly znowu do tematu i pomogly..

H e l p !!!! anybody!!!

Laughing

Ja z tego tematu juz schodze, uffa ale sie wyczerpalam:)

xxxxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group