Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

on jest młodszy 7 lat!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia-leszna



Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia - mam nadzieję, że będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MP1



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak piszesz, że "boisz się go skrzywdzić", to może rzeczywiście coś jest na rzeczy, tylko co...to nie jest taka zwykła obawa, ale w końcu on też nie jest już dzieckiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze nie jest juz dzieckiem i mysle ze swiadomnie podejmuje swoje decyzje! jednak postanowilam dac sobie spokoj i nie zawracac mu glowy. moze lepiej bedzie jak pozostaniemy dobrymi znajomymi, czasem pogadamy na gg, czasem popiszemy sms no i moze mnie czasem odwiedzic. pewnie bede miala poczucie czegos zmarnowanego, ale to minie a on bedzie mial szanse poznac i pockochac kogos bardziej odpowiedniego dla niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

melmisia napisał:
pockochac kogos bardziej odpowiedniego dla niego.

a skąd przekonanie, że to nie Ty jesteś taką osobą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem tego na pewno, ale na tyle na ile życie mnie już zdążyło doświadczyć to mniemam że nie jestem najbardziej odpowiednia. Wiem, że jego rodzice nie potrafiliby mnie zaakceptować. A tak poza tym to nie wiem, nie chce go skrzywdzić. Wiem jak boli gdy się kogoś pokocha i nagle się okaże ze ktoś komu ufamy, myślimy że odwzajemnia nasze uczucia jednak ich nie odwzajemnia, stwierdza ze odchodzi, że to nie dla niego. Nie chciałabym, żeby On to przeżył ale również sobie nie chciałabym zafundować drugi raz tego samego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozumiem, że decyzja nie jest łatwa.
w zasadzie to człowiek bardzo często nie wie czy postępuje słusznie.
trzymam za Ciebie kciuki. i za to byś w końcu odnalazła miłość swojego życia:)
a wiesz- prawdziwy przyjaciel to skarb nie do przecenienia. dbaj o tą znajomośćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj doskonale wiem że nie jest łatwo, ogólnie podejmowanie takich decyzji nigdy nie było i nie będzie łatwe zwłaszcza gdy na czymś naprawdę nam zależy. a ja stwierdziłam że zależy mi na tej znajomości na tyle że nie chciałabym przez jakąś błahostkę jej stracić i mam nadzieję że jakoś się to wszystko poukłada wreszcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez uwazam, ze powinnas sprobowac, z wiekiem ta granica mocno sie zaciera i juz sie nei widzi tej roznicy, jesli nie dacie sobie szansy to mozecie stracic cos naprawde cennego, przynjamniej sie przekonacie, czy to jest to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, pomiędzy mną a moim mężem jest 6 lat różnicy Smile jesteśmy już 11 lat po ślubie i nie jest źle... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiec mogę pogratulować udanego związku. A w moim przypadku wszystko skonczylo sie na zwyklej znajomosci. Od czasu do czasu cos piszemy do siebie. Teraz kazde z nas ma taki dosc goracy okres w swoim zyciu i nie mamy zbyt wiele czasu wiec sie nie spotykamy ale mysle ze jeszcze zdazy sie jakas okazja zeby sie spotkac i pogadac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group