Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okulary do pracy przy komputerze

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenaK



Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2014 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jest skonsultować się z okulistą przed wyborem okularów przeznaczonych do pracy przy komputerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście okulary do pracy przy komputerze to bardzo dobry pomysł zwłaszcza takie z powłoką antyrefleksyjną sama z takich korzystam i spisują się świetnie tylko oczywiście żeby takowe zakupić powinnaś udać się do okulisty Smile broń boże nie brać "gotowców" z internetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
greene



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez używanie niewłaściwych okularów tak zwanych "bazarowych" mój znajomy popsuł sobie wzrok. Najpierw kompleksowe badanie wzroku, a potem z receptą po dobrze dobrane do wady wzroku okulary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha, coraz więcej osób kupuje sobie okluary w markecie, albo aptece, ale tam też można kupic okulary bez badania wzroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzrok to fajny zmysł, może się przydać, dlatego warto o niego dbać. Przed zakupieniem okularów, niezależnie od tego czy mają służyć do czytania, gapienia w się w ekran komputera czy jeszcze czegoś innego, trzeba koniecznie zrobić badania u okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okulary, nawet "zerówki", muszą być dobrane indywidualnie, konieczna jest więc wizyta u okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabat



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kozy
PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie niekonieczna jest wizyta, bo one jako tako nie korygują żadnej wady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BartekBR



Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie każdy okulista będzie się dobrze orientował jakie okulary do pracy przy komputerze dobrać, lepiej poszukać jakiegoś bloga lub opinie na specjalistycznym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
podkretka



Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja czytałam, że obecnie monitory nie mają negatywnego wpływu na wzrok.
Nie to co w przypadku starych modeli CRT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kot0



Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam okulary w paris optiq, trochę drogie bo dałam 500zł, ale uważam, że warto nie jestem już taka zmęczona, nie boli mnie głowa i zdecydowanie czuje się lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group