Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okropny świąd gardła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 9:39 pm    Temat postu: Okropny świąd gardła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od tygodnia cierpię na straszny świąd gardła. Krtań lekko czerwona, dostałam antybiotyk Xorimax 250 ale nic nie pomaga a jutro już kończę. Biorę leki przeciw alergii, piję wapno - też nic. Nasilenie tego stanu następuje wieczorem. LEczę się także na niedoczynność tarczycy. Jest leczona dobrze i wyniki w normie + usg tarczycy w normie. Co ja mam robić? Żaden laryngolog nic tam nie widzi, byłam u trzech...Aż mnie ściska od tego w gardle, nie chcę się udusić... Testy alergiczne neiw ykazały absolutnie żadnego uczulenia. Jem same rzeczy, które nie uczulają tak czy siak. Leczę się Pramolanem bo powiedzieli, że to może nerwica. Nic nie skutkuje.. Pomocy ! Sad Aha dodam, że od 2 meisięcy mam zapalenie zatok, bez bólu, ale non stop katar spływa do gardła i drażni.. Jak sobie pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group