Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okres sie puznia ale test negatywny...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a.n.i.a



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: manchester
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 4:37 pm    Temat postu: Okres sie puznia ale test negatywny... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staramy sie o dzidziusia juz dlugo i ciagle nic. Jednk zawsze mialam okres jak w zagarku ewentualnie na drugi dzien z rana a tym razem spoznia sie juz 7 dni robilam sobie test dzisiaj rano ale wyszedl negatywny. czy istnieje szansa ze jestem w ciazy a test robilam za wczesnie? piersi mam jak donice Smile sa twarde i nabrzmiale szczegolnie sutki poza tym nie wystapily zadne objawy nadchodzacego okresu (wzdety brzuch, okresowy pryszcz - nigdy wczesniej nie mialam miesiaczki bez tych rzeczy). Kurcze...wciaz mam nadzieje ze sie uda. dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, to zalezy w ktorym dniu okresu sie kochaliscie Wink jesli natrafiłas na owulacje to sa duze szanse na dzidzie Wink 3mam mocno kciuki Exclamation pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a.n.i.a



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: manchester
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc, kochalismy sie niemal codziennie wiec oby bylo tak jak mowisz Very Happy
wciaz nie mam okresu wiec moje nadzieje z dnia na dzien wzrastaja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group