Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okres bez krwawienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:18 pm    Temat postu: Okres bez krwawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytac czy istnieje takie coś jak okres czyli owulacja bez krwawienia?? Nie wiem co myślec bo przestłam brac tabletki i w dniach płodnych kochałam sie z chłopakiem i gumka sie zsuneła. A okres mi się spóznia juz tydzień robiłam test ale wyszedł negatywny. Od 4 dni czuje ból brzucha (taki jak podczas okresu) ale okresu nie widac. I chciałam zapytac czy możliwe jest że mam owulacje bez krwawienia , czy może jestem w ciąży czy może coś innego. Prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test napewno robilas za wczesnie. chyba ze minelo 14 dni od stosunku?
co do krwawienia. to nie zawsze wystepuje podczas owulki Smile jesli wytrysk w srodku nie nastapił to nie masz co sie martwic Wink
aha i okres nie oznacza owulacji Confused Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche mi sie terminy pomyliły Confused
Mineło 14dni od stostnku ale z tego co czytam tutaj na forum to tylko testy z krwi daja 100% pewnośc.
A co do wytrysku to doszło do niego we mnie a po stosunku aż sie ze mnie wylewało Wink
I wogóle się nie matrwie tylko nie wiem czy mam juz sie cieszyc czy czekac na ten okres Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekac na okres.
owulacja - NIE ROWNA SIE- okres
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire napisał:

owulacja - NIE ROWNA SIE- okres

okres jest ściśle związany z owulacją. krwawienie miesięczne, to złuszczanie się błony śluzowej macicy i wydalenie niezapłodnionej komórki jajowej. zawsze i tylko. inne krwawienia nie są miesiączką! dlatego przy tabletkach, to nie jest okres tylko krwawienie z odstawienia, ponieważ nie występuje tam coś takiego jak owulacja.

Mmmadzia, a skąd wiesz, że kochałaś się w dni płodne, skoro po odstawieniu tabletek nigdy nie wiadomo, kiedy wróci płodność?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzilo mi o to, ze krwawienie nie wystepuje w czasie owulacji (a przynajmniej nie zawsze i ma to forme plamienia a nie okresu Wink
czyli o to, ze owulacja jest w srodku cyklu, a okres to poczatek nowego cyklu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group