Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okres, a sport

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 10:39 pm    Temat postu: Okres, a sport Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy w dobrym miejscu to pytanie...

Zastanawiam się, czy podczas krwawienia z odstawienia można uprawiać sport? Chodzi mi o AEROBIK dokładnie.
Moje krwawienie jest na tyle skąpe, że tampon wystarcza spokojnie. Nie ma więc mowy o jakiejkowiek niewygodzie.

Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy uprawianie sportu w "te dni" może mieć jakiś niekorzystny wpływ na zdrowie?

Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 1:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma niekorzystnego wpływu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczewo więc przyjęło się, że podczas okresu nie powinno się uprawiac sportu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ja o tym nie słyszałam. jedynie to, żeby nie stawać na glowie i nie robić świecy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm a u nas przez całe liceum każda dziewczyna miała prawo raz w miesiącu zgłosić, że jest "niedysponowana", a pani wf-istka wyraźnie zaznaczała, że z okresem nie można ćwiczyć.
To samo było na studiach.

Koleżanka kiedyś coś tłumaczyła tym, że podczas okresu kobieta jest na ogół słabsza i jest większe ryzyko zasłabnięcia podczas wysiłku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi wlasnie na WFie mowiono ze oczywiscie mozna zgłosić że się jest niedysponowanym ale kobietka mówiła że dobrze jest ćwiczyć, że to jakoś tam rozluźnia mięśnie itp. Więc różnie z tym bywa.... ja jedynie wiem że jak mam okres a wniosę ciężką siatkę z zakupami to zwijam sie z bólu......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja w tym tygodniu miałam krwawienie (z odstawienia) i chodziłam normalnie na aerobik codziennie i powiem Wam, że czułam więcej energii niż zwykle Surprised Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group