Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oj zle jest....

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek29



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:15 am    Temat postu: oj zle jest.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co zrobic kiedy opusci zona w 7 miechu ciazy meza.................
.............
.............
............
...........
Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:12 pm    Temat postu: ach ta neostrada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno zrozumieć to, co napisałeś.
Myślę, że chodzi o to, że odeszła od ciebie żona, która jest siódmym miesiącu ciąży.
Jeżeli o to chodzi, to musiałeś na to zasłużyć.
Odrzucam inne możliwości.
Trudno stało się. Kobieta w ciąży raczej trzyma się swojego mena, więc powód musiał być poważny.
Co zrobić?
Nie piszesz do kogo odeszła? Czy do rodziny? Jeżeli tak, to nie jest tak źle. Ktoś jej na pewno pomoże, bo kobieta w tym okresie wymaga opieki, wsparcia, tym większego, że pewnie jest to pierwsza ciąża.
Nie ma doświadczeń z tym jak to jest i jak ty przyjdziesz przykładowo później. Zrobisz mały dym, bo jesteś na doping % i właśnie ktoś ci podpowiedział, że babę trzeba trzymać za mordę, to na pewno nie zasłużyłeś na pochwałę.
Jakie jest wyjście z tej sytuacji?
Musisz się uderzyć w pierś i wskazać powód, dla którego odeszła. Popatrzeć na to jej oczyma, rozważyć jej rację i odpuścić.
Bo naładowany złością niewiele załatwisz.
Przemyśleć swoje postępowanie i obiecać sobie, że będziesz się pilnował.
Po takim przygotowaniu jest twoja.
Poproś o rozmowę nie naciskaj, bądź stanowczy. Staraj się nie podnosić głosu. Miej sytuacje pod kontrolą, bo ci wszyscy podpowiadacze, rodzinni adwokaci tylko pozornie pomagają. Najlepsza jest szczera rozmowa, bez świadków., przytul, pocałuj.
Powodzenia.

---- edit by Paweł:
Logowanie poprawione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj jest tak, że to faceci zostawiają kobiety kiedy zachodzą one w ciążę...dziwne...

ale dlaczego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea napisał:
Zazwyczaj jest tak, że to faceci zostawiają kobiety kiedy zachodzą one w ciążę...dziwne...

ale dlaczego??


równouprawnienie (?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tja najprosciej facet zawsze winny... Drzazge widzicie a bali we wlasnym oku za cholere..

moze wina baby??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej sie juz tego nie dowiemy bo kolega jacek zadal pytanie i znikl. moze wrocila Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko napisałam, że zazwyczaj jest tak że to facet zostawia, co nie znaczy że to jest regułą.

I oczywiście nie sądzę, że to nie może być wina kobiety.

Helloween, nie stresuj się Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo tak zawsze facet winny, facet to facet tamto Razz ja sie nie stresuje ale jak dla mnie to glupie myslenie...

I nie mowilem o Tobie Yalissea a o:
Kod:

Myślę, że chodzi o to, że odeszła od ciebie żona, która jest siódmym miesiącu ciąży.
Jeżeli o to chodzi, to musiałeś na to zasłużyć.
Odrzucam inne możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 12:40 pm    Temat postu: moje ego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<moje ego>
Co niektóre osoby poczuły sie urażone, ale jest takie powiedzenie:
Co zrobić aby zatrzymać kobietę w domu?
Zafundować jej na lato dziecko, a na zimę trampki.
Więc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group