Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odżywki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 11:36 pm    Temat postu: Odżywki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cio myslicie na temat niby naturalnych odżywek?? białko, kreatyna itd??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Didamogli
Gość









PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema ja zjadłem juz torche odrzywek kreatyna , czy grainery i nic mi niejest , myśle iż są bezpieczne , sportowcy też jedzą kreatyne i to w duzo wiekszych dawkach niz to jest rozpisane dla nas loodzi ćwiczacych na siłce. Kreatyna jest o tyle fajna ze poprawia samopoczucie ma sie mnustwo energi. Jedyny minus jest taki ze działa dobrze tylko jakies 2-3 razy. Oczywicie niemozna pic alkocholu , gdy sie ja bierze. Minimalne skutki uboczne napewno jakies są , ale przeciez nawet zjedzenie marchewki przynosi skutki uboczne , gdyż mamy zanieczyszczone środowisko i napewno cos tam jest w niejest tez niepozytywnego Wink (to tak w przenoscni by nikt se zaraz nieprzyczepił ze marchewke w przydomowym ogrodku uprawia i jego jest 100% zdrowa Wink ) Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group