Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odwrotnie zalozona prezerwatywa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asdjasiek



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio kochałem się z dziewczyną w prezerwatywie, wszystko bez żadnych problemów. Następnie poszedłem i obmyłem penisa(chociaz sam teraz z nerwów nie jestem pewien, jednak raczej mam to w nawyku). Po ok 15-20 minutach postanowiliśmy się kochać po raz drugi. Niestety, na początku próbowałem założyć prezerwatywę na odwrotną stronę. Gdy się zorientowałem, zmieniłem na poprawną(no i to był błąd). Tutaj też prezerwatywa była cała(nic nie pękło). Zdrowy rozsądek mówi mi że nie powinienem się niczego bać(po takim czasie plemniki nie są raczej zdolne do zapłodnienia), jednak mimo to trochę stresu jest. Czy moje obawy są uzasadnione?

Prosił bym o szybką odpowiedź!

Dodano po 16 minutach:

Ah, dodam jeszcze że penis przy zakładaniu drugiej prezerwatywy był suchy, (żadnych plam spermy nie było, ale czy żadnych plemników zdolnych do zapłodnienia?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie masz sie czego obawiac plemniki po okolo 7 minutach juz na powietrzu nie sa zdolne do zaplodnienia co wiecej musialo by ich zostac "duzo" zeby moglo dojsc do zaplodnienia takie moje zdanie co innnego jak bys nie umyl penisa i na prezerwatywie zostalo troche spermy dla pewnosci mozecie wykonac test ciazowy wrazie gdy by spoznial sie okres ale mysle ze nie ma powodu do obaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group