Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odretwinie dłoni, sciegna :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blindedone



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odretwinie dłoni, sciegna :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jakies 2 miesiace temu miałem wypadek w pracy. Rana szarpana palca III i II prawej dłoni. chyba poszly sciegna bo nie moge palca wyprostowac do konca, a jka sie staram to tak jak bym gumke w ciele mial i cholernie boli. Moje pierwsze pytanie to jak go cwiczyc by wladze odzyskac ? natomiast drugie to to ze reka od tego czasu jest bardzo zimna jak by na mrozi byla. Czy to normalne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety nie wiem czy to normalne.
jeśli jednak nie wróciłeś do pełnej sprawności to idź do lekarza. niech Ci pokaże odpowiednie ćwiczenia lub skieruje na rehabilitacje.
a co do tego, że masz zimną rękę to może masz tam zły przepływ krwi?
tak czy tak poszłabym z tym do lekarza. niech zdecyduje co dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group