Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odnowa Biologiczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:36 pm    Temat postu: a to pech Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
3 dni głodówki to luz;] 4 jescze jako tako a dalej trzeba juz pod kontrola lekarza, mój kolega zapodał sobie 10 dni;] na samej wodzie oczywiści epod kontrolą lekarza minimum wysiłku fizycznego wtedy itp. ale tak odniego śmierdziało że nie szło wytrzymaćVery Happy

A, to pech. Embarassed
Ja zrobiłem sobie dwa tygodnie i nie było problemów.
W czasie głodówki organizm spala wszystkie te nagromadzone świństwa, którymi w normalnym czasie się brzydzi, wiec i ból głowy i zapach.
Dla tego należy często i dokładnie się myć, kąpać, taplać, pluskać, skrobać, łuszczyć, depilować.
To ostatnie nie dotyczy (raczej) facetów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe no wiadomo że 9 na 10 przypadków przechodzi bezproblemowo aczkolwiek ten jeden jest zawsze narażony na ryzyko dlatego należy konsultować się z lekarzem przed takim czymśVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:46 pm    Temat postu: a jak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ten jeden jest zawsze narażony na ryzyko dlatego należy konsultować się z lekarzem przed takim czymś

Confused HM?
A jak sobie to wyobrażasz?
Służba leży na łopatkach, a wyprawa do lekarza to nie spacerek.
Jestem zdania, że głodówka nie zaszkodzi pod warunkiem przestrzegania jej zasad i obserwacji tego co dzieje się z naszym ciałem.
Można ją zastosować jako alternatywną metodę samoleczenia organizmu zamiast piguł i zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oczywiscie;) jeżeli sam kotś sie zainsteresuje i wejdzie w emat to nie ma problemu ale są napaleńcy którzy poprostu przestaja jeśc i już;] i nie widzą kompletnie co robią:S a lekarza pierwszego kontaktu chyba nie ma problemu:P przed takim czymś podstawowe badania powinno sie zrobićWink aby mieć pewnośc że wszystko jest OK:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group