Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oddanie krwi --> omdlenie --> uraz głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik_skierki



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 6:03 pm    Temat postu: oddanie krwi --> omdlenie --> uraz głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oddawałam ostanio krew i siedzac z koleżankami ktore były ze mna w małej kawiarence w oczekiwaniu na ciastko i herbatę zemdlałam. Oddawał krew pierwszy raz, ale wychodzac z punktu ktwiodastwa wszystko było ok i nawet przeszłam ponad kilomert. W kawiarence odobno uderzułam głową o stół, a potem o podlogę nic nie pamietam;/ wiem ze jacyś młodzi faceci podnosili nie z podłogi. Sam fakt że zemdlałąm mnie ne dziwi, ale zaraz po tym udderzeniu było mi strasznie niedobrze, ale nie zwymiotowałam, slyszałam głosy innych ludzi z takim dziwnym echem a przed oczami miałąm mroczki i świat był czarno-biały. Głowa boli mnie od tamtego czasu jakbym miała migrenę;/ tak sie zastanawim czy nie było to wstrząśnienie mózgu Confused jesli tak to czy powinnam isc do lekarza;?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej powinnassię przebadać
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group